Każdy człowiek ma jakieś kompleksy. Na szczęście  żyjemy w czasach, w których nie ma takiej rzeczy, której nie moglibyśmy w swoim wyglądzie poprawić. Skupmy się na twarzy.
Gabinety medycyny estetycznej i kosmetyczki oferują niezliczone zabiegi, które maja na celu poprawić wygląd naszej twarzy. ich cena bywa bardzo różna, bo waha się od kilkunastu do nawet kilku tysięcy złotych za zabieg.
Weźmy, jako przykład, nasze oczy. Wydaje się, że w tym polu niewiele może być do poprawienia, ale okazuje się, że nowoczesna medycyna pozwala na skorygowanie niemal wszystkiego, począwszy od ich kształtu, poprzez poprawę opadających powiek, aż po korektę brwi czy rzęs. Nie zawsze jednak potrzebne są rygorystyczne zabiegi. Na przykład, by poprawić wygląd rzęs, wystarczy zwykła odżywka do rzęs. Nie jest to rozwiązanie drogie, a potrafi znacząco poprawić oprawę naszych oczu.
Niemal każdy element twarzy można poprawić: oczy, usta, nos, policzki. Warto się jednak zastanowić, czy nie stracimy przez to swoich indywidualnych cech, które nadają nam wyjątkowości?