Pogoda chyba na stałe się już popsuła, a szkoda. Lubię jesień, ale taką złotą polską jesień, kiedy popołudniowe słońce mocno praży, a wielobarwne liście lecą powoli z drzew. To czas, kiedy wieczory są już dłuższe i można usiąść na ganku domu pod kocykiem z ciepłą herbatą czytać książkę. To także czas grzybobrania – które jak wiecie uwielbiam. Jednak od paru dni widok zza okna nie przypomina mi jesieni jaką lubię. Zimno, pochmurnie i ten ciągły deszcz, żeby całkiem nie popaść w przygnębienie, całkiem nie dać się chandrze przygotowałam listę rzeczy, które mam nadzieję nie tylko mnie umilą tę jesienną aurę.

Buty na wysokim obcasie, zadziorna kurtka, krótka spódniczka i bordowe usta to przepis na bardzo seksowny look. A wiadomo gdy pięknie wyglądamy – lepiej się też czujemy, a i ochotę do działania mamy większą. Zatem po co wtapiać się w smutny, szary tłum?  Dodatkowym plusem z zakupu szminki Viva Glam Rihanna jest fakt, że cały zysk (netto) z jej sprzedaży trafia do osób dotkniętych wirusem HIV/AIDS.  Jakie to proste – mamy piękną nową szminkę pomagając innym.

1. botki – zalando.pl (379zł) 2. ramoneska- Zara (169zł) 3. szminka – MAC (86zł) 4. spódnica – Mango (99zł)

Chandra jednak chwilowo z nami wygrała i spędzamy leniwy dzień w zaciszu własnego mieszkania. Dlaczego by nie poprawić sobie nastroju drobnymi dodatkami? Cieplutki szlafrok, miłe kapcie i mięciutki koc z pewnością poprawią nam humor – nie potrzeba nawet czekolady! Jeśli do ręki trafi jeszcze aromatyczna ciepła herbata to mamy połączenie idealne. Teraz możemy leniuszkować przy dobrej książce, wciągającym filmie, a może ulubionym serialu 🙂

1. kapcie – Home&You (49zł) 2. koc – Home&You (149zł) 3. herbata – krainaherbaty.pl (13,89zł) 4. szlafrok – Esotiq (149,90zł)

Pogoda za oknem nie jest ciekawa, a wyjść musimy. I co z tego! Wystarczy uzbroić się w dobrą parę kaloszy, modną parkę, ciepłe rękawiczki no i obowiązkowy, gdy plucha, parasol. Ten przezroczysty zapewni mam dobrą widoczność, a odrobina koloru rozweseli w pochmurny dzień.

1. kalosze – Hunter (399zł)  2. rękawiczki – Monnari (39,90zł) 3. parasol – domodi.pl (69zł) 4.parka – H&M (149,90zł)

Nie znam kobiety, której seksowna bielizna nie jest w stanie poprawić nastroju. Świadomość, że mamy na sobie coś tak pięknego, od razu powoduje uśmiech na ustach 🙂 Jesień to najwyższa pora na zmianę torebki, z małej kopertówki na pojemny kuferek, do którego będziemy w stanie schować wszystkie te potrzebne jak i niepotrzebne gadżety. Zaś ciepła kamizelka pozwoli na czytanie ulubionego czasopisma na zewnątrz, wdychając świeże powietrze i łapiąc ostatnie promyki słońca.

1. torebka – H&M (149,90zł) 2. biustonosz – OYSHO (99,90zł) 3. kamizelka – Bershka (149zł) 4. magazyn Women’s Health (7,99zł)

Znacie już moją listę rzeczy, które mają umilić mi jesień. Przygotowałyście już swoją? A może ta stanie się inspiracją do stworzenia własnej 🙂