rp_hobby4.jpgW ostatnich czasach Chorwacja stała się niezwykle popularnym miejscem wybieranym jako cel spędzenia niesamowitych wakacji. Dzieje się tak dlatego, że wczasy w Chorwacji są relatywnie tanie w porównaniu do ofert z innych krajów promowanych w biurach podróży.
Chorwacja jest niezwykle ciekawym i pięknym krajem, pełnym wspaniałych i malowniczych pejzaży, oraz oryginalnych zabytków. Jest ona jednym z najcieplejszych państw europejskich, położona jest nad czystym i bardzo ciepłym Morzem Adriatyckim, co przyciąga dużą liczbę turystów. Duże wrażenie robi w Chorwacji jej oryginalna linia brzegowa złożona z wielu niewielkich wysp. Nadmorskie kurorty kuszą turystów przepięknymi, czystymi plażami i przejrzystą, krystaliczną wodą morską. Warto też zwrócić uwagę na oryginalną, chorwacką zabudowę i architekturę.
Wczasy spędzone w Chorwacji mogą dostarczyć wielu wspaniałych przeżyć i niesamowitych wspomnień, tak więc okazuje się, że wcale nie trzeba wyjeżdżać do dalekich, egzotycznych krajów, aby przeżyć jedne z najlepszych wakacji w swoim życiu.