rp_zdjecie14.jpgWe współczesnych czasach bolączką wielu osób jest niewielka zasobność portfela, co sprawia, że bardzo często muszą one rezygnować z wielu przyjemności. Nie zawsze jednak musi oznaczać to, że osoby dysponujące mniejszymi dochodami muszą rezygnować również z przyjemnego wypoczynku. Wystarczy troszeczkę pomyśleć i naprawdę, za niewielkie pieniądze można zorganizować sobie ciekawe i atrakcyjne wczasy. Żeby się dobrze bawić nie trzeba koniecznie mieszkać w najdroższych, czterogwiazdkowych hotelach, czy wyjeżdżać do najdroższych i najbardziej znanych miejsc wypoczynku.
Bardzo dobrą opcją dla osób, dla których najważniejszą kwestią przy wyjeździe jest ekonomia, jest zorganizowanie biwaku. W Polsce jest dostępnych wiele, doskonale wyposażonych, bezpłatnych pól namiotowych, położonych w przepięknych zakątkach nad jeziorami. Wybierając wypoczynek na takim właśnie polu, zaoszczędzimy na opłatach za noclegi.
Jadąc na taki biwak możemy wybrać dwie opcje transportu: pojechać własnym samochodem, lub skorzystać z publicznych środków transportu takich jak autobusy, czy pociągi. Jazda własnym samochodem jest zdecydowanie wygodniejsza.