Bezpłatne badanie wzroku w Krakowie

Czy powoli przestajesz dostrzegać szczegóły otaczającego Cię świata? Może rozpoznajesz znajomą twarz dopiera, gdy znajduje się w odległości kilku metrów? Prawdopodobnie Twoje oczy nie pracują już tak jak kiedyś. Jeśli chcesz to sprawdzić, bezpłatne badanie wzroku Kraków oferuje właśnie dla Ciebie!
Nie musisz specjalnie przygotowywać się do spotkania. Kompetentni okuliści, dzięki swojemu doświadczeniu, układają odpowiednie testy. Odczytywanie liter z wiszącej planszy, zabawa laserem czy oglądanie „wypukłych” i „wklęsłych” obrazków to zaledwie część badania. Nie jest ono w żaden sposób inwazyjne. Nie będzie kolidowało z Twoimi obowiązkami. Nic Cię nie kosztuje. Ani nie zaboli.
Wręcz przeciwnie – w dzisiejszych czasach nawet medycyna sprowadza się do zapewnienia pacjentowi jak największego komfortu. Dlatego też okuliści od lat starają się, by badania przypominały… zabawę.
Profilaktyka jest niezmiernie ważna w naszym życiu, jednak często przestrzeganie jej zasad jest kosztowne. Dlaczego więc nie skorzystać z szansy oferowanej nam przez miasto Kraków?