Zrobiła się piękna wiosna, najwyższa pora pomyśleć więc o naszym ogrodzie lub balkonie 🙂 Nie wiem jak Wy, ale ja uwielbiam spędzać czas na zewnątrz. Pić lemoniadę lub kawę mrożoną na łonie natury w ciepłych promykach słońca. Już na samą myśl się bezwarunkowo uśmiecham 🙂 Kiedy tylko jest ciepło i nie mam żadnych obowiązków zaraz wychodzę z domu, mam dość siedzenia w czterech ścianach po tych wszystkich zimnych miesiącach. Też tak macie? 😉

1. grill betonowy – Leroy  Merlin (2199zł) 2. fotel wiszący – Leroy  Merlin (999zł) 3. krzesło z podłokietnikami – IKEA (259zł) 4. stół+2 krzesła – IKEA (259,97zł)

Wiosna i lato to dla mnie zdecydowanie czas spotkań z przyjaciółmi przy grillu. Uwielbiam grillować! No i uwielbiam też potrawy z grilla – co niestety zazwyczaj niekorzystnie odbija się na mojej figurze 🙁 Dni są długie, a wieczory ciepłe, jedyny minus to komary – ale na nie przecież zawsze znajdzie się jakiś sposób!

1. imbryk z zaparzaczem – westwing.pl (189zł) 2. filiżanka – westwing.pl (75zł) 3. taca – westwing.pl (55zł) 4. etażerka – westwing.pl (119zł)

W imprezowaniu w ogrodzie oprócz oczywistych korzyści takich jak świeże powietrze, czy piękno towarzyszącego nam otoczenia, jest jeszcze jeden duży plus, a mianowicie mniej sprzątania 🙂 Hamak, książka lub czasopismo i kawa to moja pozycja obowiązkowa jeśli tylko mam taką możliwość, jednak zazwyczaj nie mam 🙁

1. latarenka na świeczkę – IKEA (29,99zł) 2. stojak na zioła – Jula (79zł) 3. konewka – westwing.pl (45zł) 4. komplet 6 pojemników – westwing.pl (69zł)

Uwielbiam rośliny! Lubię patrzeć jak się rozwijają – rosną, lubię się nimi zajmować – doglądać ich 🙂 Mam wręcz małego bzika na punkcie coraz to nowszych, coraz to słodszych osłonek na doniczki czy półek kwiatowych 🙂 A zioła? Nie dość, że ciekawie wyglądają, to jeszcze pięknie pachną, no i do posiłku jak znalazł! Świeże, aromatyczne, nienawożone sprawią, że będziemy jeść smacznie a ponadto będziemy zdrowsi. I jak tu ich nie kochać?

1. Palma Kentia – IKEA (149zł) 2. lawenda – IKEA (24,99zł) 3. doniczka z uchwytami – IKEA (19,99zł) 4. osłonka doniczki – IKEA (15,99zł)