szkola-paralotniowa-8Pragnieniem każdego z nas jest w większym lub mniejszym zakresie przeżycie chwil, które podnoszą adrenalinę oraz dają dużą dawkę emocji i niezapomnianych wrażeń. Stopień tego typu wyzwań jest indywidualny, dla jednych może to być skok na bandżi lub ze spadochronem, a dla innych np. jazda na nartach.

Jeżeli lubimy latać i oglądać świat z góry lub zawsze o tym marzyliśmy to świetnym pomysłem może okazać się paralotniarstwo. To przygoda na dłużej i z czasem również sposób na życie. Szkoła paralotniowa to świetne rozwiązanie dla początkujących adeptów lotnictwa. Poznanie podstaw oraz zgłębianie tajników latania pod okiem instruktorów to bezpieczna i zapewniająca stały i właściwy rozwój droga dla początkujących pilotów paralotni. Szkolenia tego typu są kompleksowe, począwszy od sprzętu po wiedzę teoretyczną oraz cykle szkoleniowe (weekendowe, obozy itd).
Rozpoczęcie szkolenia pralotniowego to również świetna okazja do poznania nowych, interesujących osób i zawiązania przyjaźni nawet na całe życie.