Tak wiem, że jest to motyw wszech i wobec znany 🙂 Aktualnie meble z palet przecież coraz częściej można zobaczyć na żywo, a nie tylko w internecie. Jednak do poruszenia tego tematu tutaj natchnęła mnie mama mojego męża, która ostatnio opowiadała mi o remoncie w jakimś programie telewizyjnym typu „Dorota Was urządzi”. Prawie całość metamorfozy bardzo jej się podobała. Prawie, ponieważ nie spodobało jej się robienie jakiegoś mebla do mieszkania z europalet. Bardzo jej się to nie spodobało. Dziwiła się, jak ludzie mogą chcieć coś takiego we wnętrzu 🙂
No właśnie – i tu jestem ciekawa co Wy sądzicie o meblach z palet? Fajny pomysł na niebanalny mebel? A może to kicz?

Mnie takie meble z odzysku mocno przypadły do gustu 🙂 Lubię ich prosty i surowy charakter, no i materiał bo to przecież naturalne drewno. Wahałam się nawet nad skonstruowaniem do nowego gniazdka tego typu kanapy albo stolika, ostatecznie jednak temat upadł.

Z mieszkaniem odpuściłam, ale na balkon będę chciała zaryzykować i spróbować zrobić narożnik/kanapę i niebanalny kwietnik 🙂 Myślicie, że mi się uda?

W modzie na meble z palet podoba mi się też to, że nie ma wymówek typu: „nie możemy teraz pozwolić sobie na nowe meble”. Ludzie mają niezwykłą zdolność do wymyślania najróżniejszych wymówek. A tu nie ma czegoś takiego, bo kreatywność i chęć ma większą moc niż budżet. Poniżej zamieszczam wybrane przeze mnie, mniej i bardziej zmyślne mebelki zrobione z palet.