Leczenie chrapania Warszawa i Leczenie kanałowe Warszawa

Braterska miłość

Każdy z nas ma rodzinę. Jedni żyją z nią lepiej, inni gorzej. W moim wypadku z większością rodziny żyję bardzo dobrze, niestety z jednym wyjątkiem. Tym wyjątkiem jest mój nieszczęsny brat.
Od najmłodszych lat toczyliśmy ze sobą bitwy. A to o zabawkę, a to o piłkę. Później o dziewczyny i uznanie wśród naszych wspólnych znajomych.
Z wiekiem nasze relacje uległy lekkiemu uspokojeniu, choć nadal są pełne złośliwości. Zamiast fizycznie, dajemy teraz temu wyraz w sposób bardziej dorosły. Dajemy sobie złośliwe prezenty.
I tak, ja na ostatnie urodziny otrzymałem od niego bon na leczenie chrapania Warszawa. Długo myślałem nad tym jak się mu odgryźć za to poniżenie przed całą rodziną.
Postanowiłem, że po prostu jak za starych dobrych czasów go uderzę. Tak też zrobiłem. Na urodziny otrzymał ode mnie siarczysty cios w pliczek, wraz z bonem na Leczenie kanałowe Warszawa.
I nawet pomimo tego, że musiałem dość nagle i pośpiesznie opuścić przyjęcie, nie żałuje ani jednej złotówki wydanej na ten bon. Niech już ma, w końcu jest moim bratem.