Włókienniczą stolicę Polski odwiedza słynny zespół Lady Pank. Łodzianie mogą skorzystać z tej możliwości i wziąć udział w koncercie, który odbędzie się w klubie „Dekompresja”. Wszyscy zainteresowani mogą również skorzystać z noclegów, jeśli będą mieli problem z wzięciem udziału w tym wydarzeniu. W Łodzi zachodzą coraz większe zmiany, które zauważają nie tylko sami mieszkańcy tego miasta. Każdy może się przekonać i sprawdzić postępy tego miasta.

Zobaczy Lady Pank w Łodzi!

Dla niewtajemniczonych

Zespół Lady Pank powstał w 1982 roku. Jest to jeden z najpopularniejszych zespołów rockowych naszego kraju. Powstał on dzięki gitarzyście i kompozytorowi Janowi Borysewiczowi oraz Andrzejowi Mogielnickiemu, który jest autorem tekstów. Zespół wydał ponad 20 płyt oraz niezliczoną liczbę przebojów, takich jak: „Tańcz głupia, tańcz”, „Mniej niż zero”, „Zostawcie Titanica”, „Zawsze tam, gdzie ty”, czy „Stacja Warszawa”, czy „Dziewczyny dzisiaj z byle kim nie tańczą”. Ty tylko malutka dawka tego co stworzyli. Wszyscy zainteresowani mogą skorzystać z łódzkich noclegów i uczestniczyć w tym wydarzeniu.
Bądź i Ty!

Bilety są do nabycia w cenach 60 złotych (bilet normalny) oraz 40 złotych (bilet ulgowy, który przewidziany jest dla studentów oraz uczniów). Jeśli nie masz dojazdu zawsze możesz skorzystać z łódzkich noclegów i przespać się po koncercie w wynajętym pokoju. Dobra zabawa Cię nie ominie!