Kosmetyki Neutrogena – opinie

Kosmetyki Neutrogena stają się coraz popularniejsze na polskim rynku. Do kupienia zarówno stacjonarnie oraz w internecie, ze wszystkich średniopółkowych marek Neutrogena opinie ma generalnie pozytywne ze względu na wysoką jakość w rozsądnych cenach.
Testowałam kosmetyki z linii norweskiej – czyli linii przeznaczonej do pielęgnacji skóry bardzo suchej i wrażliwej, charakteryzujące się wysoką zawartością gliceryny i parafiny, a także pięknym, delikatnym zapachem. Te kosmetyki szybko się wchłaniają i zapewniają nawilżenie trwające nawet 24 godziny. Neutrogena zapewnia, że kosmetyki z tej linii wnikają w głąb skóry i nawilżają aż do dziesięciu warstw.
Równie popularna jest linia Acne Therapy służąca do walki z trądzikiem. W tej linii znajdziemy żele do mycia, kremy i peelingi o świetnej jakości pomagające zwalczyć różne rodzaje trądziku (hormonalny, różowaty, kosmetyczny…). kosmetyki z tej linii nie zawierają olejów dodatkowo zapychających naszą skórę, a zawarte w nich składniki aktywne, takie jak wyciąg z rumianku i aloesu aktywnie walczą z trądzikiem.