kompostownia-ziemia-polska-5Uprawa zbóż ma szczególne znaczenie dla produkcji żywności w Polsce. Zboża wielu popularnych gatunków, takich jak pszenica, żyto czy owies, wymagają nie tylko odpowiednich środków ochrony przed chorobami, ale przede wszystkim wysokiej jakości nawozów. Tylko one zapewnią odpowiedni rozwój i wzrost upraw.

Znana i szanowana przez klientów kompostownia ziemia polska również dostrzegła problem odpowiednio bogatego nawożenia gleby, przeznaczonej do tak wymagających upraw, jakimi są zboża. Rolnicy doceniają wysiłki firmy i coraz częściej decydują się na zakup produktu ProEma-1, który w pełni zaspokaja ich potrzeby.
Kompostownia ziemia polska poprzedziła wypuszczenie na rynek tego popularnego nawozu wieloletnimi badaniami. Jest on efektem pracy całego zespołu specjalistów, prawdziwych fachowców w dziedzinie produkcji nawozów. Efekt ich pracy doskonale odżywia glebę, zwiększa w niej zawartość substancji organicznych, poprawia także jej strukturę co wpływa na odpowiednie nawodnienie. To dobry wybór dla każdego rolnika.