Komputery weszły do powszechnego użytku stosunkowo niedawno. Jeszcze jako dzieci, bardzo często nie mieliśmy możliwości korzystać z nowoczesnego na tamte czasy sprzętu komputerowego. W takiej sytuacji spędzaliśmy czas w inny sposób, niż grając w gry komputerowe.

Jako młodzi ludzie, byliśmy bardzo aktywni. Dlatego w okresie letnim wiele czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu, grając w różnego gry i organizując różnego rodzaju zabawy z rówieśnikami. Były to na przykład podchody, gra w piłkę nożną, a w przypadku dziewczynek – w gumę i klasy. Popularna była również zabawa w chowanego oraz na trzepakach.
Z kolei w okresie jesienno – zimowym bawiliśmy się w domach. Każdy posiadał u siebie różne zabawki, a także gry planszowe, przy których można było bawić się przez wiele godzin. Należały do nich między innymi warcaby, szachy, a także chińczyk, a w późniejszym okresie również euro biznes. Takie gry potrafiły przynieść nam wiele radości i zabawy, a także pozwalały na budowanie relacji z rówieśnikami.

1 KOMENTARZ

Comments are closed.