Laserowy zabieg depilacji
Depilacja laserowa stała się ostatnimi czasy wybawieniem dla kobiet, które mają problemy z szybkim odrastaniem włosków po tradycyjnej depilacji maszynką jednorazową, czy też plastrami z woskiem. Sesje z wykorzystaniem lasera (na które należy umówić się kilka razy) nie należą do najtańszych, jednakże po dłuższym czasie, koszty zaczynają się zwracać.

Plusem także jest to, że po wykonaniu depilacji laserowej, nie musimy martwić się codziennym używaniem żyletek, bądź odliczaniem czasu do kolejnego użycia plastrów do depilacji. Na wakacjach, urlopie, czas jest niezwykle cenny. Decydując się na depilację laserową możemy czuć się pewnie, nie martwiąc się, że włoski niespodziewanie odrosną.

Depilacja laserowa może by wykorzystana na dowolnej partii ciała. Przeważnie kobiety stosują taki zabieg na okolice pach, nóg, czy bikini. Jest to idealne rozwiązanie dla brunetek, które nie posiadają problemów hormonalnych – przed takim zabiegiem przeprowadzany jest wywiad z klientką. Laser powinno się wykonywać na ciemniejszych włoskach.