W nowoczesnych i przestronnych wnętrzach z profesjonalną i miłą obsługą, zapewniającą bezpieczeństwo i dyskrecję. U nas poczują się Państwo w pełni zrelaksowani i usatysfakcjonowani. Organizujemy:

– spotkania biznesowe
– imprezy okolicznościowe
– wieczory kawalerskie
– taniec go-go w wykonaniu profesjonalnych tancerek
– indywidualne tańce ze striptizem

Drink Bar zaprasza wszystkich miłośników wszelakich trunków do podróży śladami alkoholi świata z najwyższej półki, polecamy szeroki asortyment wódek, whisky, koniaków, koktajli i drinków. Dzięki sprawnej obsłudze poczujecie się Państwo wyjątkowo, ponieważ każdego Gościa traktujemy z największą uwagą na jego potrzeby.

W naszym klubie na Panów czeka
dużo gorących, dominujących, tańczących dziewczyn w wieku od 18 do 35 lat.
W atmosferze pełnej dyskrecji dziewczyny zapewniają ekskluzywne wieczory.

Zapraszamy do współpracy wszystkie Panie, które ukończyły 18 lat i chciałyby pracować w naszym klubie. Informacje pod nr. tel. 697-00-32-00, gwarantujemy bardzo wysokie zarobki, umowę o pracę, zakwaterowanie i dowóz gratis.

Amerykański Bar
Amerykański Bar zaprasza wszystkich miłośników wszelakich trunków do podróży śladami alkoholi świata z najwyższej półki, polecamy szeroki asortyment wódek, whisky, koniaków, koktajli i drinków. Dzięki sprawnej obsłudze poczujecie się Państwo wyjątkowo, ponieważ każdego Gościa traktujemy z największą uwagą na jego potrzeby.

Parking monitorowany
Monitorowany i ogrodzony parking zapewnia 100% dyskrecji i bezpieczeństwa dla wszystkich klientow naszego klubu.