Kuchnia polska? A może kuchnia włoska, meksykańska, indyjska czy japońska? Teraz nie musisz już wybierać. Catering Rzeszów dostarczy wybrane przez Ciebie potrawy prosto na Twoją konferencję, spotkanie biznesowe czy uroczystość rodzinną. Zadbamy również o to aby podawane przez nas potrawy były pięknie podane i cieszyły oczy i podniebienia gości.
Zaletą Catering Rzeszów jest także to, że wszystkie potrawy sporządzane są wyłącznie ze świeżych i ekologicznych produktów. Nie używamy ulepszaczy smaku ani przyśpieszaczy gotowania. Na życzenie Catering Rzeszów sporządza również dania wegańskie i bezglutenowe. Również serwowany przez Catering Rzeszów słodki bufet stoi na najwyższym poziomie. Sporządzamy torty, ciasta i desery, przy czym istnieje oczywiście możliwość zamówienia wypieków bez cukrowych, słodzonych miodem lub ksylitolem, czy też wypiekanych na mące orkiszowej.
Gdy zaś goście Państwa imprezy zakończą już posiłek Catering Rzeszów zadba również aby przywrócić na miejscu porządek. Dodać nad to należy, że zapewniamy dyskretną i kulturalną obsługę – naszych kelnerów, barmanów i kucharzy cechuje 100% profesjonalizm.